MĚNA:
czk eur
Košík
Váš košík je prázdný
Bolest svalů, kloubů, dna
Seřadit dle: dolů
názvu
nahoru
ceny
Položek: 83 | na str.: 
Výrobci:
Zobrazeno: 1 - 24 (83)
1
2
3
4
další
Iboval Rapid 400mg cps. mol. 10
1,95 EUR
skladem
Vložit do košíku
Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény,...
Ibalgin 200mg tbl. flm. 12
2,55 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení....
Ibumax 200mg tbl. flm 30 I
2,86 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek IBUMAX 200 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a...
Iboval 400mg tbl. flm. 30
2,91 EUR
skladem
Vložit do košíku
Ibuprofen AL je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény,...
Ibuprofen 400mg Galmed tbl. flm. 30
3,00 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, zvláště u onemocnění pohybového ústrojí a tlumí horečku, která...
Ibalgin 400mg tbl. flm. 24
3,27 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Ibalgin se užívá např. při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů...
Ibumax 400mg por. tbl. flm. 30x400mg
3,27 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a...
Ibumax 400mg tbl. flm. 30
3,27 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a...
Ibalgin 200mg tbl. flm. 24
3,36 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení....
Brufen 400mg tbl. flm. 30 II
3,68 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přístup nebyl povolen. Kontaktujte nás prosím. (Neautorizovaná IP adresa)
Diclofenac AL 25mg tbl. ent. 20
3,73 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diclofenac, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní...
Nurofen 400mg tbl. obd. 24
4,00 EUR
skladem
Vložit do košíku
Nurofen patří mezi léky označované jako analgetika, antipyretika, nesteroidní antirevmatika. Obsahuje léčivou látku ibuprofen,...
Diclofenac Dr.  Müller Pharma 10mg-g gel 60g
4,27 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Diclofenac se používá k úlevě od bolesti a zmírnění zánětu a otoku při poranění šlach, vazů, kloubů a svalů...
Ibumax 400mg tbl. flm. 50
4,55 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Ibumax 400mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a...
Flector 10mg-g gel 60g
4,59 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach....
Voltaren Rapid 25mg cps. mol. 10x25mg
4,86 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek s rychlým nástupem účinku, který přináší úlevu od bolesti a je určen pro krátkodobou léčbu: vyvrtnutí kloubů,...
Brufen 400mg tbl. flm. 50 II
4,91 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přístup nebyl povolen. Kontaktujte nás prosím. (Neautorizovaná IP adresa)
Ibalgin 400mg tbl. flm. 48
5,09 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Ibalgin 400 obsahuje léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých léčiv....
Dolgit 50mg-g crm. 50g
5,18 EUR
skladem
Vložit do košíku
Dolgit krém je určen k léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému a k místní léčbě poranění pohybového...
Emoxen 100mg-g gel 50g
5,36 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Emoxen Gel se používá k léčbě poúrazových bolestivých stavů, jako jsou pohmoždění, podvrtnutí kloubu a poranění...
Algesal drm. crm. 1x50g
5,41 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Algesal krém se používá k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku či zánětu. Čtěte pozorně...
Brufen Rapid 400mg tbl. flm. 24 I
5,55 EUR
skladem
Vložit do košíku
Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti např. hlavy, zubů, menstruační bolesti, k...
Nalgesin S por. tbl. flm. 20x275mg II
6,05 EUR
skladem
Vložit do košíku
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického...
Zobrazeno: 1 - 24 (83)
1
2
3
4
další
Nastavení cookies
Pro správné zobrazení a pohodlné prohlížení webu používáme cookies. Díky analýze dat můžeme zlepšovat jeho funkce. Změny nastavení se projeví pouze pro prohlížeč a zařízení, které právě používáte.
Nezbytné cookies (vždy aktivní, nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval.
Analytické (personalizace podle chování)
Na základě prohlížených stránek, upravujeme zobrazený obsah. Pomáhají nám i web zlepšovat.
Profilující (remarketingové)
Díky těmto cookies můžeme zobrazovat užitečný obsah a relevantní reklamy.
SouhlasímPoužíváme cookies ke zlepšení webu a reklamy!
Moc nám pomůžete svým souhlasem. Více zde!Nastavení