MĚNA:
czk eur
Košík
Váš košík je prázdný
Bolest svalů, kloubů, dna
Seřadit dle: dolů
názvu
nahoru
ceny
Položek: 83 | na str.: 
Výrobci:
Zobrazeno: 25 - 48 (83)
předchozí
1
2
3
4
další
Brufen 20mg-ml sir. 1x100ml II
6,14 EUR
skladem
Vložit do košíku
Brufen obsahuje léčivou látku ibuprofen, která snižuje horečku a tlumí bolest a projevy zánětu. Ibuprofen patří mezi nesteroidní...
Flector 180mg emp. med. 2
6,55 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach....
Diclofenac Dr. Müller Pharma 10mg-g gel 120g
6,68 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Diclofenac se používá k úlevě od bolesti a zmírnění zánětu a otoku při poranění šlach, vazů, kloubů a svalů...
Flector Rapidcaps 25mg cps. mol. 20
6,68 EUR
skladem
Vložit do košíku
Léčivou látkou přípravku Flector je diclofenak, který má protizánětlivé a analgetické vlastnosti. Uplatňuje se v léčbě...
Voltaren Actigo Extra 25mg tbl. obd. 20
6,82 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Voltaren ActiGo Extra ulevuje od bolesti a zmenšuje zánět (otoky). Voltaren ActiGo Extra je určen na léčbu...
Ibolex 200mg tbl. flm. 20 I
6,86 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek se používá ke krátkodobé symptomatické léčbě mírné až středně silné akutní bolesti různého původu u...
Iboval 400mg tbl. flm. 100
6,86 EUR
skladem
Vložit do košíku
Iboval je protizánětlivý léčivý přípravek, který snižuje horečku a ulevuje od bolesti např. hlavy včetně migrény, bolesti...
Cetalgen 500mg-200mg tbl. flm. 20 II
7,18 EUR
skladem
Vložit do košíku
Krátkodobá léčba středně silné bolesti jako je bolest hlavy, zad, zubů, menstruační bolest, revmatická a svalová bolest, k...
Diclofenac Dr. Müller Pharma 100mg sup. 12
7,27 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Diclofenac je určen k léčbě bolesti hlavy, zad, zubů, menstruační bolesti nebo poúrazové a pooperační bolesti u...
Diclofenac AL 25mg tbl. ent. 50
7,27 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Diclofenac AL 25 obsahuje léčivou látku diclofenac, která patří do skupiny léčiv, která se nazývají nesteroidní...
Ibalgin Rapidcaps 400mg cps. mol. 30
7,41 EUR
skladem
Vložit do košíku
Ibalgin Rapidcaps se používá k úlevě od bolestí hlavy, migrény, bolesti zubů, bolesti zad, menstruační bolesti, bolesti svalů,...
Nurofen Rapid 400mg cps. mol. 20 I
7,41 EUR
skladem
Vložit do košíku
Léčivou látkou přípravku Nurofen Rapid je ibuprofen. Ibuprofen tiší bolest, má protizánětlivé účinky, snižuje horečku....
Ibumax 400mg por. tbl. flm. 100x400mg
7,64 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek IBUMAX 400 mg patří do skupiny léků nazývaných antiflogistika, analgetika, antipyretika (k tlumení zánětu, bolesti a...
Nalgesin S por. tbl. flm. 30x275mg II
7,68 EUR
skladem
Vložit do košíku
Léčivou látkou je Naproxenum natricum. Uživá se k léčbě bolesti. Tablety se dobře rozpouštějí, proto nástup analgetického...
Aulin 30mg-g gel 50g
7,68 EUR
skladem
Vložit do košíku
Aulin je léčivý přípravek s účinky proti bolesti, zánětu a teplotě. Čtěte pozorně příbalový leták.
Flector 10mg-g gel 100g
7,91 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek je určen pro lokální léčbu poúrazových stavů pohybového ústrojí, jako je pohmoždění kloubů, svalů a šlach....
Voltaren Emulgel 10mg-g gel 50g IIB
8,00 EUR
skladem
Vložit do košíku
Voltaren Emulgel působí přímo v místě bolesti trojím účinkem: uleví od bolesti, tlumí zánět a zmenšuje otok. Čtěte pozorně...
Veral 10 mg-g gel 1x50g II
8,18 EUR
skladem
Vložit do košíku
VERAL 10mg
Algesal drm. crm. 1x100g
8,41 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Algesal krém se používá k místní léčbě bolestivých poúrazových stavů s projevy otoku či zánětu. K místní...
Nalgesin S por. tbl. flm 40x275mg
8,50 EUR
skladem
Vložit do košíku
Léčivá látka přípravku, naproxen ve formě sodné soli mírní bolest, horečku a zánět. Tablety se dobře rozpouštějí, proto je...
Olfen drm. gel. 1x100g
8,68 EUR
skladem
Vložit do košíku
Bez porady s lékařem k mírnění místních projevů bolestí zad a k léčbě poúrazových zánětů šlach, vazů, svalů a kloubů...
Ibuprofen Aneos 400mg tbl. flm. 100
8,73 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně...
Emoxen 100mg-g gel 100g
8,86 EUR
skladem
Vložit do košíku
Přípravek Emoxen Gel se používá k léčbě poúrazových bolestivých stavů, jako jsou pohmoždění, podvrtnutí kloubu a poranění...
Zobrazeno: 25 - 48 (83)
předchozí
1
2
3
4
další
Nastavení cookies
Pro správné zobrazení a pohodlné prohlížení webu používáme cookies. Díky analýze dat můžeme zlepšovat jeho funkce. Změny nastavení se projeví pouze pro prohlížeč a zařízení, které právě používáte.
Nezbytné cookies (vždy aktivní, nelze vypnout)
Tyto cookies jsou potřeba, aby web fungoval.
Analytické (personalizace podle chování)
Na základě prohlížených stránek, upravujeme zobrazený obsah. Pomáhají nám i web zlepšovat.
Profilující (remarketingové)
Díky těmto cookies můžeme zobrazovat užitečný obsah a relevantní reklamy.
SouhlasímPoužíváme cookies ke zlepšení webu a reklamy!
Moc nám pomůžete svým souhlasem. Více zde!Nastavení