MĚNA:
czk eur
Košík
Váš košík je prázdný
Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg
Přípravek obsahuje účinnou látku ibuprofen (Ibuprofenum), který působí proti zánětu, bolesti a horečce. Čtěte pozorně příbalový leták.

Léčivý přípravek, SUKL kód: 0125526

Apo-Ibuprofen 400mg por.tbl.flm.100x400mg
Dostupnost:
skladem - expedice do 24 hodin  
Kód zboží:
8594158130723
Naše cena
159,- Kč
Kusů:
-
+
hlídací pes
věrnostní program


vložit komentář  
23.08.2013 15:15Věrka
V kabelce ho nosím pořád :o)
 
Apo-Ibuprofen Rapid 400mg por.cps.mol.10x400mg
66,- Kč
55,- Kč
Vložit do košíku
Přípravek Apo-Ibuprofen Rapid 400 mg soft capsules obsahuje léčivou látku ibuprofen. Ibuprofen patří do skupiny tzv. nesteroidních...
Brufen 400 por.tbl.flm.30x400mg
77,- Kč
64,- Kč
Vložit do košíku
Brufen se užívá k symptomatické léčbě revmatoidní artritidy, včetně Stillovy nemoci, juvenilní idiopatické artritidy,...
Brufen 400mg tbl.flm. 100
171,- Kč
140,- Kč
Vložit do košíku
Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů...
Brufen rapid 400mg tbl.flm.24 I
124,- Kč
102,- Kč
Vložit do košíku
Brufen Rapid se používá k symptomatické léčbě mírné až středně silné bolesti např. hlavy, zubů, menstruační bolesti, k...